Openingsuren & contact

Gezinsbivak: Een nacht tussen de soldaten - GEANNULEERD

OPGELET

Met veel spijt dienen we het gezinsbivak van 04 en 05 augustus a.s. te annuleren. Dit vanwege het aanhoudende regenweer. De bivaklocatie wordt dag na dag minder geschikt en ook tijdens het bivak mogen we ons aan regen verwachten. De geplande activiteiten zouden daarmee letterlijk in het water vallen.

Vanwege de vraag naar en het enthousiasme over het gezinsbivak hebben we besloten om dit event niet zomaar te annuleren, maar om het te verplaatsen naar volgend jaar. In 2024 plannen we namelijk nog heel wat andere activiteiten in het thema van onze vestingstad. Meer info hierover volgt later.

Tijdens het gezinsbivak reis je met familie en vrienden terug naar de 18de eeuw, en beleef je een nacht tussen de soldaten op de flanken van onze Spaanse citadel.

Je brengt je eigen tent mee en bereidt samen met de soldaten je avondmaal in de veldkeuken. Je leert marcheren en exerceren in de velden rondom de overblijfselen van de citadel en als afsluiter van de avond zing je soldatenliederen bij het kampvuur. s' Ochtends staat iedereen weer paraat voor een stevig soldatenontbijt alvorens het bivak te verlaten.

Voorwaarts mars soldaatjes!

Praktische info:

  • Locatie: Zoutleeuw, omgeving Koepoort (meer info volgt)
  • Wanneer:
    • Vrijdag 04 of zaterdag 05 augustus 2023.
    • Telkens van 18.00 u tot 10.30 u de volgende dag.
  • Prijs: €25,00/persoon/nacht
  • Inbegrepen in de prijs:
    • Avondmaal en ontbijt
    • Benodigdheden voor de workshops
    • Drinken tijdens de maaltijden (wijn, water, fruitsap, koffie)
    • Locatie om tent op te slaan (tent en slaapgerief is zelf te voorzien)
  • Reservatie:
    • Reservatie is verplicht.
    • Reserveren kan tot maandag 31 juli 2023 OF tot volzet (max. 30 personen/nacht)
  • Meer info en reservatie?